Kontakt

Oddział Polski
ul. Zamiejska 14
44-270 Rybnik

tel. 32 411 27 54
tel. kom. 515 331 942
biuro@eduodo.pl

Oddział Niemiecki
Heidestraße 7,                                                                                                            33330 Gütersloh

tel. kom. +49 16 233 034 78
tel. kom. +49 173 531 72 32
verwaltung@eduodo.de

Pomagamy zrozumieć RODO

Stawiamy na skuteczne rozwiązania i praktyczną wiedzą. Nasi szkoleniowcy przekazują najważniejsze informacje w sposób przystępny i ciekawy oraz odpowiadają na wszystkie pytania.

Dlaczego warto?

  • Każde wykonywane zlecenie jest realizowane rzetelnie, profesjonalnie a przede wszystkim zgodnie z ustalonym terminem,
  • Klient ma prawo odstąpić od umowy, jeżeli uzna, że nasze zlecenie nie było wykonane prawidłowo lub niezgodnie z oczekiwaniami,
  • Jesteśmy do Państwa całodobowej dyspozycji bez dodatkowych kosztów.

Zapraszamy do współpracy

Jeśli szukasz partnera, który w profesjonalny, praktyczny i ciekawy sposób przeprowadzi szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych, skontaktuj się z nami.

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje tylko i wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane przez Panią/Pana zapytanie lub w innych sprawach, w związku z którymi kontaktuje się Pani/Pan z nami wykorzystując formularz kontaktowy.

Jeżeli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych oraz praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres biuro@eduodo.pl Podstawą prawną przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej: "RODO", czyli: prawnie uzasadniony interes Administratora, jakim jest właściwa obsługa naszych Klientów, w tym udzielanie odpowiedzi na przesłane do nas pytania. Pani/Pana dane osobowe będą przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na naszą rzecz usługi wsparcia w tym usługi księgowe, hostingowe oraz usługi IT. Każdy podmiot, któremu możemy powierzyć Państwa dane, przetwarzają je na podstawie zawartych umów z nami i wyłączenie zgodnie z poleceniami Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez nas przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi. Podanie przez Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek ich niepodanie wiąże się z brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo do zgłoszenia sprzeciwu.

W celu skorzystania z przysługujących Pani/Panu praw należy skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem wyżej wymienionego adresu mailowego. Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeżeli jednak uznasz, że przetwarzając Pani/Pana dane naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Darmowe konsultacje
Darmowe konsultacje

Wypełnij formularz jeżeli jesteś zainteresowany darmowymi konsultacjami

+49 173 5317232